wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Regulamin
Kontakt
  • Hurtownia "RM 2" Roman Marszolik
    NIP: 635-131-95-00
  • E-mail:sklep@upominek.slask.pl
  • Telefon608-633-252
  • Godziny działania sklepuCodziennie 9.00 - 16.00, w soboty 10.00 - 14.00 Odbiór osobisty na terenie Tyskiej Giełdy Kwiatowej ul.Sadowa 7 w pawilonie nr 19 Godz otwarcia: wtorek, czwartek: 2.30 do 11.00 piątek 6.00 do 11.00 sobota 4.00 do 11.00 niedziela 6.00 do 11.00
Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Regulamin

OGÓLNE WARUNKI SKLEPU INTERNETOWEGO
 
 
1.      Właścicielem sklepu internetowego pod adresem: www.upominek.slask.pl jest Hurtownia "RM 2" Roman Marszolik z siedzibą:
43-100 Tychy, ul. Sadowa 7 paw. 19. Hurtownia "RM 2" Roman Marszolik posiada nadane numery:
                                                        
                                                                 NIP :          635-131-95-00

 

2.   Realizacja sprzedaży w sklepie internetowym  www.upominek.slask.pl odbywa się według niniejszego regulaminu.
 
3.   Z oferty sklepu może korzystać każdy, kto posiada zdolność do wykonywania czynności prawnych. Ceny w sklepie internetowym www.upominek.slask.pl wyrażone są w złotych polskich, które zawierają podatek VAT/są to ceny brutto/, oraz bez podatku VAT /są to ceny netto/. Ceny towarów nie obejmują kosztów wysyłki.
 
4.      Zamówienia potwierdzone do realizacji nie mogą być anulowane.
 
5.      Zamówienia, co do których istnieją jakiekolwiek wątpliwości będą weryfikowane przez obsługę sklepu internetowego www.upominek.slask.pl. Zamówienie takie może zostać anulowane przez sklep internetowy, o czym zamawiający zostanie poinformowany.
 
6.      Zamówienia można składać poprzez:
a.       Zarejestrowanie się w sklepie internetowym www.upominek.slask.pl (osoba zakładająca konto musi podać swoje: imię i nazwisko (nazwę firmy), dane adresowe, aktualny nr telefonu, niezbędny do kontaktu, adres e-mail
b.      Zamówienie bez konieczności rejestracji tj.:
·        telefonicznie pod nr tel. 608 633 252
·        na adres skrzynki e-mail: sklep@upominek.slask.pl (przy tego rodzaju transakcji należy podać imię i nazwisko (nazwę firmy), dane adresowe, aktualny nr telefonu, niezbędny do kontaktu, adres e-mail)
 
7.      Złożenie zamówienia w sklepie internetowym www.upominek.slask.pl jest prawnie wiążącą umową kupna-sprzedaży.
 
8.      Założenie konta lub złożenie zamówienia w sklepie internetowym www.upominek.slask.pl oznacza akceptację postanowień niniejszego regulaminu.
 
9.      Wysyłka zamówionych towarów zostanie zrealizowana za pośrednictwem firmy DHL Express ( Poland ) Sp. z o.o. , 02-823 Warszawa ul. Osmańska 2, na koszt zamawiającego w wysokości 24,60 PLN brutto przy wysyłce przedpłaconej lub 36,90 PLN brutto przy przesyłce wysłanej za pobraniem (dotyczy to przesyłek standardowych do 31,50kg). W przypadku wysyłki niestandardowej zastrzegamy sobie prawo do zmiany kosztów przesyłki, o czym zamawiający zostanie poinformowany. Wysyłka towaru w takich okolicznościach wymaga przesłania zgody zamawiającego na podwyższone koszty transportu-wysyłki. Dostawa zamówionego towaru nastąpi pod adres podany na zamówieniu. Warunki wysyłki towarów jak wyżej obowiązują wyłącznie na terenie Polski.
 
10. W przypadku zwrotu towaru, zamawiający przesyła na własny koszt towar wraz z załączoną kserokopią dokumentu nabycia. Towar podlegający zwrotowi nie może być użytkowany, zniszczony, musi znajdować się w oryginalnym, niezniszczonym opakowaniu.
  
11. W przypadku reklamacji, zamawiający przesyła na własny koszt towar wraz z załączonymi:
·        zgłoszeniem reklamacyjnym z dokładnym opisem wady reklamowanego towaru
·        dokumentem nabycia (kserokopią)
Właściciel sklepu internetowego www.upominek.slask.pl zastrzega sobie termin 14-tu dni od momentu otrzymania przesyłki, na rozpatrzenie zgłoszenia reklamacji.

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl